Sdílet

MyDesign by Schlüter-Systems

Barevný bonus

Slonová kost, kamenná šedá a tmavý antracit patří k nejoblíbenějším variantám barev velmi oblíbené řady Schlüter®-TRENDLINE. Díky kvalitním hliníkovým profilům a policím TRENDLINE máte možnost kontrastně uplatnit aktuální trendy v obkladech.

Aby bylo možné splnit i zcela individuální přání ohledně barev, nabízí naše nová řada MyDesign by Schlüter-Systems nyní ještě víc: Vybrané profily, police SHELF a příslušenství obdržíte ve 190 barevných odstínech RAL-Classic, což vám dává ještě větší tvůrčí prostor s barevným bonusem.

Objevte pestrost barev!

 • Různé odstíny naleží k paletě barev MyDesign, která je je založena na K7 Classic-RAL (bez svítivých a perleťových barev).Z tohoto barevného spektra se 190 barevnými odstíny si vybere každý. Pro jakýkoliv účel. Ať už se má domácí koupelna proměnit ve skutečnou pastvu pro oči ve vaší oblíbené barvě, nebo chce firma nastavit odpovídající akcenty v definovaných firemních barvách, je to díky MyDesign by Schlüter-Systems velmi snadné.

  Různé odstíny naleží k paletě barev MyDesign, která je je založena na K7 Classic-RAL (bez svítivých a perleťových barev).Z tohoto barevného spektra se 190 barevnými odstíny si vybere každý. Pro jakýkoliv účel. Ať už se má domácí koupelna proměnit ve skutečnou pastvu pro oči ve vaší oblíbené barvě, nebo chce firma nastavit odpovídající akcenty v definovaných firemních barvách, je to díky MyDesign by Schlüter-Systems velmi snadné.

Tyto výrobky patří k MyDesign by Schlüter-Systems:

Z ceníku zjistíte, které jednotlivé varianty výrobků náleží k programu MyDesign:

Cesta k vašemu výrobku MyDesign v pouhých třech krocích

Snadno a rychle – jak je to u Schlüter-Systems běžné: Objednávku výrobků MyDesign můžete učinit obvyklým způsobem přes e-mail nebo telefonicky. Naši pracovníci a obchodní zástupci vám rádi pomohou s projekty MyDesign. Takto můžete zjistit správné objednací číslo:

 1. Vyberte výrobek z programu MyDesign, např.  QUADEC-AC: C / Q ...* A
   
 2. Vyberte výšku a doplňte ji do čísla výrobku místo *, např. 4,5 mm: C / Q 45 A
   
 3. Vyberte ze 190 odstínů požadovaný odstín a uveďte jej k číslu výrobku, např. RAL 6001
   
 • Příklad objednacího čísla: C / Q 45 A v RAL 6001

Bezprostředně po obdržení objednávky jsou výrobky předány ke zpracování naší vysoce výkonné povlakovně. O předpokládané době dodání (pro Něměcko a Evropu) vás budou informovat naši pracovníci po obdržení objednávky.

Pomůcka pro kalkulaci ceny

Abyste věděli s jakými náklady můžete počítat ve svém projektu, naleznete níže přehled skladby cen:

 Paušál +  Cena výrobku +  Příplatek = Cena
358,75 €    např. 400 €   např. 25,88 €   784,63 € 

 

 1. Paušál MyDesign (jednorázově za každou barvu, bez ohledu na množství*): 358,75 €
  * Při kombinaci více výrobků jedné barvy v jedné zakázce se paušál MyDesign hradí pouze jednou. U paušálních cen nelze uplatnit slevy.
   
 2. Cena požadovaného výrobku (viz ceník 24)
   
 3. Příplatek MyDesign 3,24 € (A) / 6,47 € (B), za kus nebo metr
   
 4. Volitelně: příplatek za speciální perforování (viz ceník 24 na str. 340)

Kontakt pro objednávky

Přejete si objednat výrobky z programu MyDesign nebo máte dotazy? Naši pracovníci a obchodní zástupci jsou vám k dispozici:

Kontaktní

FAQ

 • Kolik stojí opakované objednání?

  Cena za opakované objednávky je tvořena stejným způsobem jako u prvních objednávek. Jednorázový paušál ve výši 358,75 € za barvu je účtován znovu. Proto doporučujeme předem pečlivě zjistit potřebné množství.

 • Existuje minimální objednací množství?

  Ne, minimální objednací množství není stanoveno. Můžete u nás objednávat přesně podle svých potřeb. Díky tomu jsou výrobky MyDesign velmi vhodné nejen pro velké projekty, ale i pro použití v soukromých stavebních projektech.

Barvy RAL jsou zobrazeny s laskavým svolením společnosti RAL gGmbH, 53229 Bonn.

Sdílet