• Ovládání chytré domácnosti od Schlüter-Systems

    Pomocí aplikací Schlüter-LED-Color-Control a Schlüter-HEAT-CONTROL můžete ovládat LED osvětlení Schlüter-LIPROTEC a systém elektrického vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E pohodlně ze svého smartphonu nebo tabletu.

Sdílet

Aplikace pro ovládání osvětlení

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Se Schlüter-LIPROTEC se rozvody světla stávají hračkou. A díky nové aplikaci Schlüter-LED-Color-Control nyní můžete ovládat osvětlení ještě elegantněji.

Osvětlovací profily s osazenými LED pásky série LT ES 9 mohou zobrazit více než 16,7 miliónů barev. Přitom je lze ovládat pohodlně z pohovky. Umožňuje to aplikace Schlüter-LED-Color-Control. S její pomocí lze definovat a rychle vybírat až 16 oblíbených barev. Navíc je naprogramováno 42 průběhů barev, které lze přehrát různou rychlostí. LED pásky jsou ovládány přes Bluetooth. Přijímač Schlüter-LIPROTEC-EBR byl vyvinut speciálně pro tento účel a umožňuje montáž nenáročnou na místo.
Bluetooth aplikace je k dispozici zdarma pro Android a iOS.

Schlüter-LED-Color-Control - přehled:

  • Snadné ovládání osvětlení z pohovky díky Bluetooth
  • Memory funkce pro uložení až 16 oblíbených barev do paměti.
  • 42 naprogramovaných průběhů barev

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Topte flexibilně s aplikací

Schlüter®-HEAT-CONTROL

Schlüter-HEAT-CONTROL
Schlüter-HEAT-CONTROL

Schlüter-HEAT-CONTROL

Systém elektrického vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E vám v kombinaci s výhodami separační rohože Schlüter-DITRA-HEAT umožní vytvářet cíleně vytápěné zóny v podlaze a stěnách. Pokud chcete zapnout nebo vypnout topení či nastavit úroveň teploty, máte s regulátorem teploty DITRA-HEAT-E-R-WIFI možnost volby: topení můžete ovládat přímo na dotykovém displeji nebo dynamicky přes aplikaci Schlüter-HEAT-CONTROL.

Je zcela jedno, jakým způsobem chcete systém vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E nastavit – aplikace Schlüter-HEAT-CONTROL umožňuje ovládání prostřednictvím WLAN nebo mobilní sítě a poskytne Vám tak maximální flexibilitu. Se Schlüter-HEAT-CONTROL můžete regulovat svůj systém vytápění zcela snadno, i na cestách.

Schlüter-HEAT-CONTROL je bezplatný doplněk k regulátoru teploty DITRA-HEAT-E-R-WIFI.

Schlüter-HEAT-CONTROL - přehled:

  • Šetříte energii tím, že topíte pouze tehdy, když je to nutné.
  • Pokaždé, když přijedete domů, budou místnosti příjemně prohřáté.
  • Během cesty můžete flexibilně upravovat časový plán topení.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Sdílet