• Ovládání chytré domácnosti od Schlüter-Systems

  Pomocí aplikací Schlüter-LED-Color-Control, Schlüter-LED-ZONES-CONTROL a Schlüter-HEAT-CONTROL můžete ovládat LED osvětlení Schlüter-LIPROTEC a systém elektrického vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E pohodlně ze svého smartphonu nebo tabletu.

Sdílet

Aplikace pro ovládání osvětlení

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Se Schlüter-LIPROTEC se rozvody světla stávají hračkou. A díky nové aplikaci Schlüter-LED-Color-Control nyní můžete ovládat osvětlení ještě elegantněji.

Osvětlovací profily s osazenými LED pásky série LT ES 9 mohou zobrazit více než 16,7 miliónů barev. Přitom je lze ovládat pohodlně z pohovky. Umožňuje to aplikace Schlüter-LED-Color-Control. S její pomocí lze definovat a rychle vybírat až 16 oblíbených barev. Navíc je naprogramováno 42 průběhů barev, které lze přehrát různou rychlostí. LED pásky jsou ovládány přes Bluetooth. Přijímač Schlüter-LIPROTEC-EBR byl vyvinut speciálně pro tento účel a umožňuje montáž nenáročnou na místo.
Bluetooth aplikace je k dispozici zdarma pro Android a iOS.

Schlüter-LED-Color-Control - přehled:

 • Snadné ovládání osvětlení z pohovky díky Bluetooth
 • Memory funkce pro uložení až 16 oblíbených barev do paměti.
 • 42 naprogramovaných průběhů barev

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Ponořte domov do světelných vln

Schlüter®-LED-ZONES-CONTROL

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Ponořte domov do světelných vln

Schlüter-LIPROTEC-ZONES je řízení pro LED systémy Schlüter-LIPROTEC-EASY a -PRO. Pomocí základní sady je možné individuálně řídit světelné zdroje a slučovat je do zón. Systém Bluetooth-Mesh umožňuje spolehlivě obsluhovat různé zdroje světla i přes delší LED-trasy. LIPROTEC-ZONES nabízí 3 možnosti pro individuální a komfortní řízení Vašich světelných řešení:

 • Pomocí dálkového ovládání obsaženého v základní sadě
 • Pomocí aplikace na mobilním koncovém přístroji
 • Pomocí otočného přepínače dodávaného jako příslušenství

Rozhodnete se, která možnost je pro Vás nejkomfortnější. Bezplatná aplikace je k dispozici zdarma pro Android a iOS přístroje. Pomocí jednoduchého menu je možné nastavit individuální barvy světel a světelné průběhy. V aplikaci si můžete uložit své preferované bílé a barevné světelné tóny.

Jednoduší než s LIPROTEC-EASY nemůže Plug & Play být: prvky v základní sadě jsou jiště při dodání navzájem propojené. Zkušený uživatel může ovládání LIPROTEC-ZONES použít ve variantě PRO.

„Točení“ přepínačem

Naše otočné přepínače fungují naprosto jednoduše, bez kabelu. Lze je kombinovat s mnoha běžnými rámečky řady 55. Odpovídající adaptérový modul je přiložen ke každému otočnému přepínači. Pokud dáváte přednost samostatné variantě, můžete otočný přepínač LIPROTEC připevnit na libovolném místě pomocí našeho standardního rámečku.

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (ANDROID)

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (iOS)

Topte flexibilně s aplikací

Schlüter®-HEAT-CONTROL

Schlüter-HEAT-CONTROL
Schlüter-HEAT-CONTROL

Schlüter-HEAT-CONTROL

Systém elektrického vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E vám v kombinaci s výhodami separační rohože Schlüter-DITRA-HEAT umožní vytvářet cíleně vytápěné zóny v podlaze a stěnách. Pokud chcete zapnout nebo vypnout topení či nastavit úroveň teploty, máte s regulátorem teploty DITRA-HEAT-E-R-WIFI možnost volby: topení můžete ovládat přímo na dotykovém displeji nebo dynamicky přes aplikaci Schlüter-HEAT-CONTROL.

Je zcela jedno, jakým způsobem chcete systém vytápění Schlüter-DITRA-HEAT-E nastavit – aplikace Schlüter-HEAT-CONTROL umožňuje ovládání prostřednictvím WLAN nebo mobilní sítě a poskytne Vám tak maximální flexibilitu. Se Schlüter-HEAT-CONTROL můžete regulovat svůj systém vytápění zcela snadno, i na cestách.

Schlüter-HEAT-CONTROL je bezplatný doplněk k regulátoru teploty DITRA-HEAT-E-R-WIFI.

Schlüter-HEAT-CONTROL - přehled:

 • Šetříte energii tím, že topíte pouze tehdy, když je to nutné.
 • Pokaždé, když přijedete domů, budou místnosti příjemně prohřáté.
 • Během cesty můžete flexibilně upravovat časový plán topení.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Sdílet