Sdílet

Papír nebo PDF?

Můžete si vybrat!

Nový rok je přede dveřmi a je načase vydat se novou cestou. Svět se stává digitálnějším a my Vám tento pokrok nechceme upřít. Vaše Schlüter ceníky na rok 2022 na Vás již čekají a Vy se rozhodnete, zda je chcete obdržet jako obvykle v tištěné nebo raději v digitální podobě.

Nejenom z lásky k životnímu prostředí můžete nyní přispět k životu bez papíru – načtěte si své ceníky úplně jednoduše v digitální podobě jako PDF soubor do svého počítače, tabletu nebo mobilního telefonu. Ceníky však můžete obdržet stejně jako doposud i v osvědčené tištěné podobě a listovat v nich mezi našimi výrobky.

Sdělte nám prosím své rozhodnutí v následujícím formuláři a své ceníky obdržíte co nejrychleji v požadovaném provedení – můžete si samozřejmě vyžádat i obě varianty!

Při této příležitosti bychom Vás chtěli požádat, abyste zakřížkovali, zda chcete být do budoucna informováni o novinkách v naší firmě raději poštou nebo e-mailem.

Vstupte do digitálního světa se Schlüter-Systems!

Vyberte prosím, čemu dáváte přednost (lze označit více možností):

Ceník 2022 chci...*
O novinkách ve firmě Schlüter-Systems chci být v budoucnosti informován...

Zadejte Vaše údaje

Oslovení

* Tyto údaje jsou nutné pro zpracování.

Ochrana dat

Vaše osobní údaje používáme při zpracování Vaší odpovědi. Další informace najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

Sdílet